Individualūs laiptai

Koks būtų Jūsų būsto interjeras – minimalistinis, klasikinis, modernus – jame esantys laiptai tikrai neliks nepastebėti. Į šią išskirtinę namų interjero detalę visuomet sutelktas ypatingas architektų ir dizainerių dėmesys bei kūrybiškas darbas.


    
    

 ...ir tai tik maža dalis laiptų, kuriais galime didžiuotis.

Laiptų gamintojai pasiūlys Jums rinktis įvairiausius laiptų variantus: medinius, metalinius, stiklinius, akmeninius, o taip pat įvairius derinius, įterpiant netradicines medžiagas – spalvoto metalo, keramikos detales, kalvystės šedevrus. Šio funkcionalaus baldo individualumas suteikia galimybę išsirinkti įvairiausias medienos rūšis, spalvas ir aksesuarus. Nepriekaištinga apdaila, natūralios ir kokybiškos medžiagos užtikrins laiptų grožį bei ilgaamžiškumą.
 
Beveik visi laiptai – tai nestandartiniai gaminiai. Individualiose statybose laiptų gamintojams dažnai tenka   prisitaikyti prie sudėtingų projektavimo situacijų. Svarbu, kad bendraudami su laiptų projektuotojais į planuojamą laiptų vietą išsirinktumėte ne tik racionaliausią laiptų tipą, bet ir tinkamiausią jų dizainą.

Pavyzdžiai

      

 Sudėtingos konstrukcijos laiptai

 

 

 Konsoliniai laiptai

 

 

 Sudėtingos konstrukcijos laiptai

 

 
      

 Sąvaržiniai laiptai

 

 

 Sudėtingos konstrukcijos laiptai

 

 

 Sąvaržiniai laiptai

 

 
      
 Sraigtiniai laiptai  Sraigtiniai laiptai  Dviejų laiptasijų laiptai 
      
      LT / EN