Rąstinių namų šiltinimas

 

  Rąstinio namo šiltinimas - visada "skaudus" klausimas rąstinio namo savininkui. Rinkdamasis rąstinį namą žmogus galvoja apie jaukumą, malonų klimatą, ekologiją. Tik neretai, jau apsigyvenę naujame rąstiniame name, naujakuriai pajunta, kad šildymui tenka išleisti gerokai daugiau, nei norėtųsi.
        Tai paaiškinti gana paprasta: net ir labai kokybiškai suręsto 20 cm rąstinio namo sienos šiluminė varža tesiekia 1,87 kv. m K/W, o ir namo sandarumas dėl statybos specifikos (rąstų sėdimo) nėra labai geras.
       Kai kurie Užsakovai ir toliau mėgaujasi jaukumu naujame, bet vėsiame rąstiniame name, tačiau vis daugiau naujakurių linkę turėti namą šiltesnį ir sandaresnį.

Rąstinis namas prieš apšiltinimą:

   


Daugiau nuotraukų "Galerijoje".

 

Apšiltintas rąstinis namas: 

   

Daugiau nuotraukų "Galerijoje".

      Apšiltinant namą buvo išsaugotas estetinis vaizdas. Namo sienų šiluminė varža buvo pakelta daugiau nei du kartus - iki 4,4 kv. m K/W. Priklausomai nuo šilumos izoliacijos sluoksnio lengvai pasiekiami ir geresni parametrai, pvz. 5,6-5,9 kv.mK/W.
        Rąstinio namo šiltinimui naudojame tik ekologiškas ir sertifikuotas medžiagas:
  • celiuliozinę ekovatą - "Thermofloc", kuri su spaudimu įpurškiama į suformuotą apšiltinimui ertmę  užpildo menkiausius konstrukcinius plyšelius;
  • parafinu impregnuotą medžio plaušo plokštę - "Steico", užtikrinančią sandarumą ir vėjo barjerą, nenaudojant plastiko plėvelių.
      Po apšiltinimo namas tampa ženkliai šiltesnis ir sandaresnis, o mikroklimatas ir jaukumas nenukenčia, nes visos naudojamos šiltinimo medžiagos iš celiuliozės.
     Tai išeitis iš nemalonios padėties, bet visada geriau ir pigiau tinkamą sprendimą priimti prieš statybas. UAB "Mediniai namai" - patikimi Jūsų partneriai.

 

 

      LT / EN